Ootame Sind messile “Eesti ehitab 2018”, mis toimub
4. - 7. aprillil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses
aadressil Pirita tee 28.

Külasta messil VELUXi boksi C-23 ja tutvu meie kvaliteetsete katuseakende ning digitaalsete lahendustega nutitelefonidele. Katseta päevavalgust oma toas uue mobiiliäpiga MyDaylight, enne kui hakkad ehitama või remonti tegema. Teine uus rakendus on VELUX ACTIVE, mis reguleerib ruumi sisekliimat nutikate sensorite ja ilmateate järgi. Seda saab juhtida ka nutitelefonist. 

Kas tahaksid näha, milline su unistuste tuba välja hakkab nägema? 
VELUXi uue telefoniäpiga MyDaylight saad nautida realistlikku pilti oma toast. Sisesta toa mõõdud, vali värvitoonid ja mööbel, pane paika aknad ning ilmakaared ja vaata simulatsiooni 360-kraadise vaatena või virtuaalreaalsusprillidega.

  

Uus Disney & VELUX Goodnight pimenduskardinate kollektsioon on loodud lastele. See on inspireeritud nende lemmikkangelastest Karupoeg Puhhist ja multifilmidest "Autod" ning "Frozen". Laske oma lapsel magama jääda lemmikkangelase valve all. Puhh ja sõbrad, kiirendusrajad, jää ja maagia. Meie disainitud lemmikkangelastega kardinad pimendavad toa täielikult ning tagavad rahuliku une ja õnnelikud lapsed.