Passiivmaja aken GGU 008230

Tutvustame katuseakent GGU 008230, mis sobib suurepäraselt, kui kasutada on vaja passiivmaja sertifikaadiga ehitusdetaile. See on esimene ja ainus A-klassi sertifitseeringuga katuseaken turul, mis on sertifitseeritud kasutamiseks passiivmajade ehituskonstruktsioonides külma kliimaga regioonides*, nagu on näidatud ülaltoodud kaardil.

See katuseaken koosneb kolmekordsest välimisest klaaspaketist, millele on lisatud kahekordne sisemine klaaspakett. Katuseakna soojapidavus on Uw 0,51 W/(m2K) (EN ISO 12567-2), mis on hetkel maailmas parim.

Katuseaken töötab päikeseenergial. Mugavustaseme parandamiseks saab lisada päikeseenergial töötavad aknakatted või päikesevarjud. Meie ainulaadse puutetundliku juhtpuldi abil saab kogu lahendust mugavalt ja intuitiivselt juhtida.

* nõutav on tasapinnaline paigaldus, kasutades kas veeplekke EDJ 2000 või EDN 2000.

 Väga kuum, tihti niiske
 Kuum
 Soe
 Soe/mõõdukas
 Jahe/mõõdukas
 Jahe 
 Arktiline

Passiivmaja katuseakna eelised

Energiasääst – turu parim

Aknal on välimine kolmekordne klaaspakett ja sisemine kahekordne klaaspakett – see tagab ülihea soojustuse. Nii on kodu soojem ja energiaarved väiksemad.

Puutetundlik juhtpult muudab kasutamise mugavamaks

Kodude niiskustaset mõjutavad erinevad tegevused ruumides, nagu magamine, duši all käimine ja söögitegemine. Halb õhukvaliteet ruumis mõjutab oluliselt inimeste üldist heaolu, kuid mõned igapäevased harjumused võivad ruumide sisekliimat oluliselt mõjutada. Puutetundlik juhtpult muudab akna kasutamise mugavaks. Eelseadistatud tuulutusprogrammid lubavad nautida automaatset tuulutust.

Vihmaandur sulgeb akna vihma korral automaatselt

Kõik meie päikeseenergial töötavad katuseaknad on varustatud vihmaanduriga. See tähendab, et aken sulgub vihma korral automaatselt: nii ei pea kunagi muretsema, et vihm sisustuse rikub. See funktsioon on tõesti kasulik, kui ollakse hõivatud, teises toas või kodust eemal.
passiivakna kasutus

Kasutus

Päikesepatareidel töötavate katuseakende avamine ja sulgemine on kerge ja energiasäästlik.

passiivakna hooldus

Hooldus

Hooldusvaba polüuretaanpind ja avatav sisemine kahekordne klaaspakett muudavad puhastamise lihtsaks.
passiivakna klaaspakett

Klaaspakett

GGU 008230 klaaspakett on välja töötatud spetsiaalselt passiivmajades kasutamiseks. Tavahoonete jaoks leiab aknad meie olemasolevast VELUX katuseakende valikust.