Avastage uue põlvkonna VELUX lamekatuseaknad

Leia lähim paigaldaja

Minge üle sinise taevaga kodule

Nautige iga  hommikut, kodu-kontori tööpäeva või hilisõhtust kohtumist sõpradega täiusliku tähistaeva all. Lihtsalt täiustage oma kodu uue põlvkonna VELUX lamekatuseaknendega, mis tagavad energiatõhusa soojustuse ja toovad tuppa kuni 52% rohkem päevavalgust (päevavalgusala võrreldes CFP/CVP 6060-ga) Kas soovite näha VELUXi katusevalgusti mõju oma kodus?
Vaata lisaks
„Kujutage ette, et lähete koju, oma elutuppa, mis varem oli pime. Praegu on see nii valgusküllane!“ Majaomanik, Taani
Discover the new generation of VELUX glass rooflights

Leidke oma kodu jaoks sobiv lahendus

Alates uuenduslikest kumera ja lameda klaasiga lamekatuseakendest kuni klassikalise kupliga lamekatuseakendeni – VELUX lamekatuseakende täielik valik pakub ideaalset lahendust iga kodu igasse ruumi.

Kumera klaasiga lamekatuseaken

Parim koos CurveTechiga lahendusega

Lameda klaasiga lamekatuseaken

Päevavalgus, disain ja esteetika.

Klassikalise kupliga lamekatuseaken

Täiustatud kuplilahendus

Lamekatusekuppel

Ilma klaaspaketita. Mitteruumide ja hoonete jaoks.
Muutke iga tuba valgusküllasemaks
Saage selle galerii kaudu oma järgmise projekti jaoks inspiratsiooni. Uue põlvkonna VELUX lamekatuseaknad muudavad teie kodu kõik ruumid säravaks.

„Ok Google, ava mu aknad“

Uued VELUX lamekatuseaknad sobivad ideaalselt iga nutika kodu kujundusse. Lihtsalt ostke VELUX App Control koos lamekatuseaknaga, et juhtida oma aknaid nutitelefoni või hääljuhtimise abil või automatiseerida täielikult oma sisekliima VELUX ACTIVE with NETATMO-ga.

Ülima mugavuse tagamiseks lisage kardinad

Lisage oma lamekatusekendele kardinad ja aknakatted, et parandada und või kaitsta oma kodu ülekuumenemise eest. Lisage pimendav kardin või kumust vähendav päikesevari, et saaksite aastaringselt nautida mõnusat sisekliimat.

Leia lähim VELUX sertifitseeritud paigaldaja

Kas soovite oma kodu ilmestada uue põlvkonna VELUX lamekatuseakendega, et nautida veelgi enam päevavalgust. Leidke endale lähim VELUXi sertifitseeritud paigaldaja, et saada tasuta professionaalset nõu tootevaliku, hinna ja paigalduse kohta, ilma piiranguteta.