Millist kasu te sooviksite oma uuest katuseaknast saada?

Valgemad, avaramad ja kutsuvamad toad

Katuseaken laseb sama suurest vertikaalsest aknast kaks korda rohkem päevavalgust sisse, tekitades sellega võrreldamatu valguse ja avaruse tunde.
Katuseakende vahetamise projekt pakub ka ideaalset võimalust kaaluda täiendavate katuseakende lisamist, kuna üks katuseaken pakub piisavalt päevavalgust ainult väikesele toale.
Hea rusikareegel on, et klaaspind peaks olema vähemalt 10% toa põrandapinnast .

Ühelt katuseaknalt üleminek kahele, kolmele või enamale ei tohiks lisada palju aega nende paigaldamisele, kuid suurendab päevavalguse hulka tohutult, andes teile suurepärase vaate taevalaotusele. Piisav kogus päevavalgust vähendab elektrivalguse vajadust ja on tõestatud, et see aitab ööpäevarütmi säilitada.

Suurendage oma kodu energiatõhusust


Katuseakende vahetus võib suurendada teie kodu energiatõhusust mitmel moel. Kuni 30% kodu soojuskadudest toimub katuseakende kaudu ja kui teie VELUX katuseaknad on vanemad kui 20 aastat, siis uus katuseaken vähendab energiakadu üle 50%*.

Energiatõhususe eelised laienevad ka suvekuudele. Võimalus katuseaknaid tuulutamiseks avada vähendab mehaanilise ventilaatori vajadust (nt kliimaseade ja liikuv ventilaator). Samuti vähendab päevavalguse suurenemine kunstliku valguse vajadust.

*Näiteks kui vahetate välja enne 2003. aastat ostetud VELUX katuseakna ja ostate uue VELUX Standard Plus akna, väheneb soojuskadu 60% (vana katuseaken Uw = 2,8 W / m2K, uus Standard Plus aken Uw = 1,1 W / m2K).

Tundke ennast mugavalt parema õhuga siseruumis


Värske õhu loomulikuks liikumiseks avage oma katuseaken ja laske välisõhk tuppa. Värske õhk on meie tervise jaoks eluliselt tähtis, kuna see aitab meil päeval selgelt mõelda ja võimaldab öösel paremini magada. Katuseaken võimaldab värskemat ja tervislikumat õhku siseruumis, aidates eemaldada CO2, niiskust ja osakesi ning lisada värsket ja puhast õhku. See loob heaolu tunde ning võib teie energiataset taaselustada ja värskendada.
VELUX ACTIVE jälgib temperatuuri, niiskust ja CO 2 taset ja tuulutab, et siseruumide kliima oleks mõnus ja tervislik

Suurendage soojapidavust


VELUX katuseakna lengi ja klaaspaketi vahelise soojustuse parandamine vähendab kütmiseks vajamineva energia hulka hoides ära tuuletõmbe ja külmasildade tekke.

Kiire paigaldus


Olemasoleva katuseakna saab välja vahetada ühe päeva jooksul. Seda võib teha VELUX katuseakende sertifitseeritud paigaldaja. Enamike paigaldustööde jaoks ei ole vaja tellinguid ega lubasid.
Kui soovite oma kodus ruumi ja avarustunde suurendamiseks lisada täiendavaid katuseaknaid, siis saab neid tavaliselt paigaldada ühe külastusaja jooksul ning vaid ühe päevaga kahekordistada tuppa tuleva päevavalguse hulka.

Täitke oma kodu värske õhuga


Üks parimaid omadusi katuseakna juures on selle võime kogu oma kodu kiiresti ja tõhusalt tuulutada.
Kolm lühikest 10-minutilist tuulutust päevas tõstavad oluliselt ruumiõhu kvaliteeti. Kui avate oma kodu ülemise korruse katuseakna ja alumise korruse akna, saavutate mitmekordse efekti, mis mitmekordistab teie kodu tuulutustulemust.
Kui soovite rohkem värsket õhku tuppa lasta, siis avage meeldiva sisekliima tagamiseks katuseakna tuulutusklapp, mis tagab pideva madalatasemelise tuulutuse.

Kaitske oma kodu kuumuse eest


Parima kuumakaitse tagamiseks lisage katuseaknale päikesevari, mis blokeerib päikesekiired enne, kui nad jõuavad katuseakna klaaspinnale või paigaldage turvaruloo kodu kaitsmiseks kõigi ilmastikutingimuste eest.

Kaitske end välise müra eest


Nautige vaiksemat siseruumi ja peatage liikluse või kohiseva vihma poolt põhjustatud välismüra. Uus aknakonstruktsioon võimaldab teil nautida vaikust tänu paremale heliisolatsiooni parameetrile. Kui soovite vihmamüra vähendada, vaadake vihmamüra summutava funktsiooniga aknaid.

Lihtne puhastada ja hooldada


Nautige suurepäraseid vaateid, ilma et peaksite muretsema selle pärast, kuidas katuseakent puhastada. VELUX katuseaknaid saab hingedel ümber keerata, et neid oleks hõlbus toast puhastada. Pealegi on polüuretaanist (PU) kattekihi tugevad vetthülgavad omadused suurepärased niisketes ja tihedalt käidavates ruumides, kuna seda on lihtne puhtaks pühkida.

Suurendage oma meelerahu


Uued funktsioonid suurendavad teie katuseakna ohutust ja turvalisust. Karastatud välisklaas annab purunemise kaitseks lisatugevuse ja kaitsev lamineerimiskiht hoiab klaasi ühes tükis juhul, kui see puruneb.
Täiendava meelerahu tagamiseks on iga VELUX katuseakent testitud kõige karmimates ilmastikutingimustes ja sellega kaasneb 10-aastane piiratud tootegarantii.

Lihtne kasutada. Lihtne armastada.


Erinevad akna juhtimise liigid võimaldavad teil valida täpselt oma vajadustele sobiva katuseakna. Valige ülalt avatavad katuseaknad, mis võimaldavad suurepärast vaadet ümbruskonnale ja mööblit katuseakna alla paigutada või valige kõrgemate vaheseinadega tubadele alt avatavad katuseaknad, et neid oleks maksimaalselt mugava avada. Suurepäraste panoraamvaadete saamiseks valige kahesüsteemsed katuseaknad. VELUX kaugjuhtimissüsteem võimaldab teil eelpaaristatud puldist katuseakent juhtida, mille saab ühendada automaatse opereerimise tagamiseks VELUX ACTIVE seadmega või hääljuhtimise kasutamiseks VELUX ACTIVE nutitelefoni rakendusega.