Kas otsite võimalust katuseaken välja vahetada?

VELUX asendusakende otsimise tööriist.

Kuidas valida õige katuseaken?

Meie lihtne juhend tutvustab teile viite kõige olulisemat asja, mida uue katuseakna valimisel tuleb arvestada.

 • Üldine soovitus on, et maksimaalse päevavalguse tagamiseks peaks teie toa aknapind olema vähemalt 10% põrandapinnast. Oleme valmis aitama teil valida oma toale sobiva VELUX katuseakna suuruse.

 • Meie katuseakendel on kolme erinevat tüüpi kasutusvõimalust, mis kõik vastavad erinevatele vajadustele. Kõik taandub sellele, kuhu soovite oma uue VELUX katuseakna paigutada.

 • Kõigil VELUX katuseakendel on kahekordne klaaspakett standardvarustuses, kuid kui teil on vaja, saate hõlpsasti valida ka kolmekordse klaaspaketiga akna. Oleme kindlad, et leiame teile olenemata teie vajadusest sobiva klaaspekti.

 • Pakume teie uue katuseakna jaoks erinevat tüüpi siseviimistlust - valge polüuretaankattega ja lakitud männipuidust. Igaüks neist on teatud toatüüpide jaoks kasulik, nii et aitame teil valida just selle õige.

 • Oma uue katuseakna võimaluste täielikuks ära kasutamiseks lisage neile VELUX pimenduskardinad, päikesevari ja turvarulood. Ükskõik, kas soovite hästi magada või varjata päikest, meie lisatarvikud on teie uue katuseakna jaoks suurepärane lahendus.

Katuseakende juhtimine


Teie uut katuseakent saab seadistada mitmel viisil: 

 • Ülalt avatavad katuseaknad - tagavad suurepärase vaate ümbritsevale ja alla jääb piisavalt ruumi mööbli paigaldamiseks.

 • Alt avatavad katuseaknad - kõrgema vaheseinaga ruumidele, et neid oleks maksimaalselt mugava avada.

 • VELUX kaugjuhitavad katuseaknad - juhib katuseakent kaugjuhtimispuldiga või automaatselt kasutades nutitelefonis süsteemi VELUX ACTIVE koos NETAMO sisekliima kontrollsüsteemi rakendusega. See sobib ideaalselt katuseakendele, mis asuvad teie kodus kättesaamatus kohas.

 • VELUX App Control - saate soovikorral oma mobiilseadmest juhtida kõiki oma VELUX kaugjuhitavaid katuseaknaid, kardinaid ja aknakatteid.

Piisavas koguses päevavalgust


Katuseakende asendamise projekt on hea võimalus akende lisamiseks - tehke katusesse lihtsalt suurem auk. Suurema hulga katuseakendega paraneb ka ruumis loomuliku valguse hulk. Kui kogu klaaspind ulatub vähemalt 10%-ni ruumi põrandapinnast, siis olete kindlasti taganud igapäevatoiminguteks piisava loomuliku valguse olemasolu. Lisaakendega on teil avaram interjöör, mis maksimeerib olemasolevaid tööpiirkondi ja annab parema vaate loodusega ühenduses olemiseks. 

Siseviimistlus


Pakume oma katuseakendele kolme erinevat tüüpi siseviimistlust:

 • Valge polüuretaan - valige valge vastupidava polüuretaankattega vastupidav katuseaken, mis on niiskuskindel ja kergesti puhastatav. Ideaalne niiskete ruumide jaoks, nagu köögid või vannitoad, kuid sobib ideaalselt ka lastetuppa ja magamistuppa.

 • Lakitud naturaalne männipuit - kolmekordse läbipaistva lakiga kaetud mänd, millel on sama hea kvaliteet kui meie standardil, kuid ilma valget värvi viimistluseta. Loomulik viimistlus, mis sobib ideaalselt loomulikesse interjööridesse, elutubadesse või magamistubadesse.

Kardinad ja aknakatted


Samavõrd olulised on meie kardinad ja aknakatted. Need VELUX lisatarvikud annavad palju võimalusi ja suurendavad teie mugavust ning te saate need ise paigaldada või paluda soovi korral spetsialist abi.

 • Pimenduskardinad - tagavad maksimaalse pimendusefekti, et saaksite oma magamistoas hästi magada või teha päeval uinaku elutoas.
 • Päikesevarjud - blokeerivad katuseakent päikesekiirte eest, et hoida teie kodu päikeselisel päeval jahedana.
 • Turvarulood - tagavad kaitset ilmastikutingimuste eest, pakkudes teile kodus täielikku meelerahu.

Spetsialist paigaldab mustade plaatidega katusele uue VELUX katuseakna.