VELUX APP vs VELUX ACTIVE with Netatmo

Uus tegija nutika kodu valdkonnas


Turule on tulnud uus tegija ning VELUX omanikuna saate nüüd oma toodete jaoks valida kahe nutika kodu lahenduse vahel.

2021. aasta mais toodi turule uus VELUX APP (KIG 300 EU). See on lahendus nutika kodu kasutajatele, kes soovivad VELUX ACTIVE'i suurepäraseid eeliseid, kuid pole veel kliima automatiseerimiseks päris valmis. Selles artiklis kirjeldame nende kahe toote erinevust.  


Kuidas see töötab?


VELUX ACTIVE järgib kaasaegseid tehnoloogiasuundi, pakkudes kasutajatele nende siseruumide kliima kohta anduripõhiseid andmeid, mida neil pole kunagi varem olnud võimalik saada. VELUX ACTIVE kasutab neid andmeid VELUXi toodete automaatseks käitamiseks, et tagada siseruumides parim võimalik kliima.


VELUX APP seevastu ei sisalda andureid ja see on nende kahe lahenduse peamine erinevus. VELUX APP on suurepärane alguspunkt inimestele, kes soovivad liituda nutika kodu maailmaga, aga mitte kasutada anduripõhist automatiseerimist.

2 lahendust 1 platvorm

VELUX APPi kasutajad saavad alati oma lahendusele andureid lisada ja seeläbi VELUX ACTIVE'ile üle minna, kuna mõlemad lahendused töötavad VELUX ACTIVE with Netatmo platvormil.

Kui te VELUX APPi kasutajana otsite meie KKK-st tuge, leiate abi samade küsimuste kaudu nagu VELUX ACTIVE'i kasutajad. Kuigi andureid puudutavad küsimused ei ole teie jaoks asjakohased.

Funktsioonid

VELUX App Control

VELUX ACTIVE with NETATMO

Nutitelefoniga juhtimine

Rühma juhtimise funktsioon

Ajastamine ja automatiseerimine

Hääljuhtimine

Hey Google, Apple HomeKit

Hey Google, Apple HomeKit

Ühildumine

Hei Google, Apple HomeKit ja Somfy päikesekaitsetooted

Hei Google, Apple HomeKit ja Somfy päikesekaitsetooted

Automaatne kuumakaitse

Tuuluti taimer

Siseruumide kliima juhtimine

-

Anduripõhine tuulutus

-

Nutika anduri andmed

-

Reaalajas ilmaandmed

-

Ilma jälgijad

-