Juhtige oma kodu ajastamist ja automatiseerimist kasutades


Uuringud meie sissehingatava õhu kohta

VELUX töötab iga päev selle nimel, et tagada parem siseruumide kliima ja lasta sisse rohkem päevavalgust. Me teame, et halval siseõhul võib olla tervisele negatiivne mõju. Kuna me veedame suurema osa ajast siseruumides, tarbime me elu jooksul 55% toidust, veest ja õhust oma koduruumides ning hingame loomulikult sisse sisekeskkonnast pärit õhku (Sundell, 2004b).

Võrdluseks olgu toodud, et tarbime 15 kg õhku päevas, samal ajal kui enamik inimesi tarbib vett ja toitu 2 kg päevas (Nilsson, 2008). Seda on palju ning me peame tagama, et see õhk oleks iga päev võimalikult tervislik. Kuna paljud meist töötavad praegu kodus, peame hoolitsema selle eest, et meie siseruumide kliima moodustaks tervisliku keskkonna nii meie enda kui ka inimeste jaoks, kellega me koos elame.

 

VELUX ACTIVE aitab säilitada tervislikku siseruumide kliimat

Lahendusega VELUX ACTIVE with Netatmo saate olla kindel, et tagatud on hea siseruumide kliima nii päeval kui ka öösel. Andurite abil saate lasta VELUX ACTIVE'il käitada oma VELUXi tooteid, kui ruumi Co2, temperatuur ja õhuniiskus on liiga kõrged või madalad. Me nimetame seda kliima automatiseerimiseks.

Kuid 2021. aasta mais lisasime oma VELUX ACTIVE’i rakendusse ajastamise ja automatiseerimise funktsiooni. See funktsioon võimaldab teil koostada teie rutiiniga sobivaid ajakavasid iga päeva kohta.

Ajastamine ja automatiseerimine

Ajastamise funktsiooniga saate luua iga ruumi jaoks sobiva ajakava. Saate kõigi ruumide jaoks koostada automatiseerimisi, neid redigeerida, lubada, keelata ja kustutada. See võimaldab teil sobitada VELUXi toodete töötamise oma kodu ja isikliku päevakavaga.

Ajastatud juhtimise ja kliima automatiseerimise erinevus seisneb selles, et ajastatud juhtimisega te seadistate tingimused. Kliima automatiseerimise korral käitavad VELUX ACTIVE'i andurid teie tooted siis, kui seda on vaja tervisliku siseruumide kliima säilitamiseks. Teie ajastatud juhtimine tühistab alati kliimakontrolli ja käsitsi juhtimine tühistab teie ajastatud juhtimise. Nii on teil oma toodete üle alati täielik kontroll.