Muinsuskaitselised
katuseaknad

VELUX katuseakna
kõik eelised

Traditsioonilise
välimusega

Tänu vertikaalsele liistule akna keskel ja mustale välisviimistlusele sulanduvad meie klassikalised katuseaknad maitsekalt vana hoone katusesse. Kõikidel meie muinsuskaitselistel katuseakendel on VELUX katuseakende suurepärased tehnilised funktsioonid ja muinsuskaitseliselt sobiv must viimistlus. Olenemata valitud klaaspaketi tüübist, on lisaeeliseks energiatõhusus ja kõik eeldatavad funktsioonid.

Toote omadused:
  • Saadaval nii pöördtelghingedel kui ülahingedel avanevatena.
  • Mustad välisprofiilid ja aknaliist.
  • Kiltkivi- ja kivikatuste puhul on võimalik süvistatud paigaldus.
  • Välimise klaasi lihtsaks puhastamiseks on aken 180° pööratav.
  • Kõikidesse muinsuskaitsekomplektidesse kuulub soojustusraam ja paigalduskrae.

Siseviimistlus ja klaaspakett

Valikvarustuse kuuluvad aknaliistud standardsetele VELUX katuseakendele

Muinsuskaitsealased nõuded erinevad piirkonniti ja meie muinsuskaitsekomplektides pakutav must viimistlus ei pruugi konkreetses piirkonnas nõutav olla.

Soovitame konsulteerida oma kohaliku muinsuskaitseinspektoriga, et selgitada kas halli välisviimistlusega standardsele VELUX katuseaknale aknaliistu lisamine aitab saavutada traditsioonilist välimust.

Sel juhul saab valida kõikide meie erinevate stiilide ja suurustega akende vahel, nagu INTEGRA® elektrilised aknad või hooldusvabast valgest polüuretaanist siseviimistlusega aknad. Lisaks vajadusel aknaliistude kasutamisele, saab meie standardsete muinsuskaitsepakettide puhul traditsioonilisema mulje loomiseks akna VELUX süvistatavate veeplekkide komplektide abil sügavamale katusepinda paigaldada. 

Tuleb lihtsalt valida sobiv VELUX katuseaken koos katusekattematerjalile vastava veeplekikomplektiga ja lisada üks või enam sobiva suurusega muinsuskaitselist aknaliistu.