Kujunda oma vannituba ümber nende vannitoa renoveerimisideede abil 

Vannitoa renoveerimine võib tunduda keeruline. Selle käigus tuleb teha palju otsuseid ja projekti lõpuleviimine nõuab üksikasjalikku planeerimist. Ent vannitoa elegantne uuendamine, mida oled alati soovinud, on seda väärt! Siin on nimekiri vannitoa renoveerimise ideedest, mis aitavad sul protsessi planeerida ja õigeid otsuseid teha.  

Kujunda oma unistuste vannituba

Kui soovid oma vannituba ümber kujundada, tuleb arvestada paljude asjadega. Vannituba peab olema funktsionaalne, praktiline ja soovitavalt ka veidi luksuslik. Oma unistuste vannitoa kujundamisel on oluline läbimõeldud projekt ja eelarve. Kasuta seda ideede nimekirja, mis aitab sul alustada. 

Kas sa tead oma vajadusi ja soove? 

Alusta sellest, et selgitad välja, mida soovid oma vannitoa renoveerimisega saavutada. Kasuta oma praegust vannituba lähtepunktina: mis sulle selle juures meeldib, mida soovid muuta ja mida saab säilitada? Sinu vannituba ei pruugi vajada täisremonti, teinekord piisab ka plaatide, valgustite või sisekujunduse muutmisest. Kui see nii ei ole, tuleb sul uue seikluse alustamiseks teha ettevalmistusi!  

Mõtle pistikupesade ja elektriseadmete asukohale, valgustusele, panipaikadele ning akende ja katuseakende asukohale. Pärast renoveerimist võib tagasikäigu tegemine ja nende paigaldamine olla kallis või isegi võimatu. Hästi läbimõeldud projekt säästab nii aega kui ka raha.  

Kas sul on olemas plaan? Ja eelarve?

Olenemata sellest, kas renoveerid oma vannituba ise või kavatsed lasta seda mõnel ettevõttele teha, korralik projekt ja eelarve on alati suureks abiks!  

Vannitoa renoveerimine on investeering. Alusta eelarve ja ajakava koostamisest. Kui teed tööd ise, arvesta iga etapi jaoks rohkem aega ning mõtle spetsialistide palkamisele tehniliste, näiteks torustiku- ja elektritööde tegemiseks. 

Üksikasjaliku projekti korral on ettevõttel lihtsam mõista, mida sa renoveerimisega saavutada tahad. Ära piirdu eeldamisega, vaid veendu, et palgatav ettevõte oleks sinuga ühel meelel, ning täpsusta temaga projekti iga osa. Tööde ajal kontrolli pidevalt, et projekti elluviimisel püsitakse graafikus.  

Renoveeri oma vannituba parimal viisil nende sisekujunduse alaste nõuannetega 

Sinu vannituba on väike? Mõtle suurelt! Vannitoad on sageli väiksemad kui teised ruumid majas, seega tee järeleandmisi, ilma et eelarve lõhki läheks. Alla 100 ruutmeetri suurused köetavad põrandad võivad olla taskukohased. Nutikad dušid ja vannid säästavad energiat ja lisavad mugavust. Mõtle järele, mida sa saad oma eelarve piires endale lubada, ja võimaluse korral kasuta asju uuesti, võta ringlusesse, paranda või osta kasutatult. 

Vaata oma vannitoa renoveerimist täiesti uues loomulikus valguses 

Vaata üles ja ütle tere oma viiendale seinale! See viies sein, mida nimetatakse ka laeks, on sinu vannitoa kõige märkamatum, kuid see-eest kõige suuremat mõju avaldav sein. See on kasutamata disainivõimalus, mis saab sinu vannitoa uueks muuta. See on põhjus, miks katuseaknad on vannitoa renoveerimistööde nimekirjas möödapääsmatu element!  

Lase sisse loomulikku valgust ja palju värsket õhku

Anna oma vannitoale uus välimus ja hing loomuliku valguse abil. Päevavalgus muudab ruumi elavaks, tuues esile seinte ja sisustuse tõelised värvid. Kui tegemist on spaa-taolise atmosfääriga või luksusliku disainiga vannitoa loomisega, on loomulik valgus äärmiselt tähtis. 

Kümble oma vannitoas loomulikus valguses ja värskes õhus, paigaldades vannituppa katuseaknad. VELUXi katuseaknad muudavad ruumi teiseks ilma pinda vähendamata või privaatsust ohverdamata ning pakuvad palju värsket õhku ja tagavad hea ventilatsiooni. Lase sisse puhas õhk ja päevavalgus ning vii samal ajal niiskus välja. 

Kolm põhjust, miks sulle hakkavad vannitoa katuseaknad meeldima

Loomulik valgus aitab meil säilitada tervist ja heaolu. Selle taastav ja energiat andev vägi muudab meie päevad helgemaks. Siin on veel kolm põhjust, miks sa oma vannitoa katuseaknaid armastama hakkad. 

  1. Privaatsus: katuseaknad on paigaldatud katusele nii, et nad toovad sisse päikesevalguse, ilma et sinu privaatsus oma vannitoas halveneks. 

  2. Ventilatsioon: vannitoad vajavad ventilatsiooni, et aur ja kondensatsioon välja saaksid. VELUXi katuseaknaid saab avada, et tagada värske õhk ja hea ventilatsioon.  

  3. Parem valgustus: loomulik valgus on puhas ja valge ning sobib ideaalselt, et saaksid end kodust lahkumiseks valmis seada.

Hea vannituba on funktsionaalne, praktiline… ja natuke luksuslik! Oma unistuste vannitoa kujundamine algab läbimõeldud projektist ja eelarvest. 

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.