Loo endale kodukontor, mis suurendab sinu produktiivsust     

Pandeemia kontekstis oleme pidanud kohandama oma töömeetodeid. Varem olid töö ja kodu omavahel rohkem lahus. Korraga olid paljud meist sunnitud seisma silmitsi uue reaalsusega ja tekitama omale koju ajutise kontori. Nüüd on kodus töötamine muutunud tavaliseks. Kui kodukontorist on saanud sinu uue tööstiili osa, siis hoolitse selle eest, et su kodukontor oleks suurepärane!  

Kujunda omale koju tööruum  

Kodukontori kujundamisel tuleb arvestada paljude teguritega. Kas sa töötad kodus vaid aeg-ajalt hübriidtöö raames või täiskohaga? Milline on sinu eelarve? Nendele küsimustele on oluline vastata, et saaksid luua endale sobiva töökeskkonna. Töötamine mitteoptimaalses keskkonnas võib mõjutada sinu produktiivsust ja üldist heaolu, muutes su ebatõhusaks ja tekitades stressi. Halb või ebapiisav valgustus võib mõjuda halvasti sinu energiatasemele, vähendada motiveeritust ning väsitada silmi või tekitada peavalu.  

Ära unusta häid valgustustingimusi  

Hea valgustus on üks põhiteguritest, mis aitab muuta kodukontori tõhusamaks ja produktiivsemaks. Laua taga tehtava töö puhul veedad sa suure osa ajast ekraani ees, mis võib põhjustada silmade väsimust, peavalu ja muid väiksemaid tervisehäireid. Samuti oled võib-olla märganud, et oled kodus töötades vähem produktiivsem või sinu tähelepanu hajub kergesti – üheks põhjuseks võib olla ka loomuliku valguse puudumine. Proovi tuua oma tööruumi rohkem loomulikku valgust – selleks võib piisata vaid oma töölaua aknale lähemale viimisest. 

Värske õhk hoiab mõtte selgena  

Värske õhk on üks tähtsamaid asju, mis aitab hoida keha ja vaimu erksana kogu päeva jooksul. Kindlasti tee oma kodukontorist ruum, kus on väga hea ventilatsioon. Kui see ei ole võimalik, siis mõtle, kas saaksid oma kodukontori ümber ehitada nii, et sellel oleks katuseaken. 

Katuseaknaga kodukontoris on sul värske õhu ja loomuliku päevavalguse poolest parimad tingimused. 

Loo produktiivne kodukontor  

Katuseaken võib aidata luua kodukontoris produktiivset töökeskkonda, lisades päevavalgust ja tagades hea ventilatsiooni. Päikesevalguse käes olemine parandab sinu tõhusust. Ent päevavalgus ei tohiks sind sellegi poolest pimestada. Mõtle kvaliteetsetele kardinatele või aknakatetele, et säilitada ruumis valgus ja vältida peegeldust. Asjade hulka, mis saavad suurendada sinu heaolu kodukontoris, kuuluvad ka suurepärane töölaud ja hea tool.  

Kasuta sobivaid materjale 

Olenemata sellest, kas oled kodus töötanud juba aastaid või alles alustad, on hea kodukontor hädavajalik! Kui su eelarve ei ole teab mis suur, siis otsi taaskasutatud mööblit või proovi kätt mööbli ümberdisainimisel. Kui su eelarve on aga suurem või sul on aega ja oskusi ise teha, saad oma kodukontori renoveerimise käigus lisada katuseakna, et luua töötamiseks tervislikum õhkkond. 

Nüüd, mil hübriidtöö on muutunud igapäevaseks, on oluline luua kontoriruum, mis oleks tervislik ja mugav. 

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.