Muuda oma köök uueks, kasutades neid näpunäiteid

Kas otsid köögikujunduse näpunäiteid? Muuda oma köök elavaks, funktsionaalseks ja kauniks ruumiks, järgides neid nõuandeid.  

Parimad kujundusnõuanded, mis aitavad köögist teha sinu kodu südame

Öeldakse, et köök on kodu süda. Köök on koht, kus käib elu, olgu see kiire hommikusöök või pikk pereringis vestlus õhtusööki nautides. Paljud meist veedavad köögis lugematuid tunde, seega on oluline muuta see meeldivaks paigaks. Hästi läbimõeldud disain aitab sul selle saavutada. Siin on meie näpunäited, et saaksid oma köögi pakutavaid võimalus parimal viisil ära kasutada.

Muuda oma köök kohaks, kus on hea teistega koos aega veeta

Köök on maja fookuspunkt. See on koht, kuhu kogunevad pere ja sõbrad enne toidu serveerimist. Seetõttu on köögisaare lisamine suurepärane idee. Köögisaar pakub lisaruumi toiduvalmistamisel, töötamisel, söömisel või suhtlemisel. Varusta oma köögisaar mugavate toolide või baaritaburettidega, et kutsuda inimesed kööki ja veeta nendega rohkem aega koos. 

Nutiseadmed muudavad sinu elu lihtsamaks

Nutikad külmikud sisseehitatud memotahvlite ja ostunimekirja funktsioonidega, nutiahjud, mis toitu eelsoojendavad, ja köögiriistu steriliseerivad tarvikud – viimastel aastatel on turule ilmunud palju nutikaid lahendusi. Muuda oma igapäevaelu lihtsamaks, integreerides nutiseadmed oma köögidisaini. 

Loo loomuliku valguse abil luksuslik kaasaegne õhkkond

Tee endale kaasaegne köök, liites välis- ja siseruumi. Katuseaknaga lahendus toob õues olemise tunde siseruumi, luues lõõgastava ja kutsuva atmosfääri.

Loo ruum, kus armastad aega veeta

Muuda oma köök kohaks, mida armastad pikki aastaid. Tuues oma köögidisaini jätkusuutlikud lahendused ja värvid, loomuliku valguse ja ventilatsiooni, muutub köök kiiresti lemmikruumiks sinu kodus.  

Ole jätkusuutlik – tee ringlussevõtt lihtsaks

Jätkusuutlikkus peab olema loomulik. Seetõttu tuleb jäätmete sorteerimine teha võimalikult lihtsaks. Planeeri selleks vastavad kohad: mõtle kapile, kus on eraldi prügikastid klaasile, plastile ja metallile, ning lisa sahtel vanade ajalehtede ja muude ringlussevõetavate pakendite jaoks. 

Lase oma köögil hingata

Töötavad ahjud, veekeetjad ja elektriseadmed võivad köögi kiiresti kuumaks kütta. Katuseakende lisamine on loomulik viis mugava temperatuuri hoidmiseks. Katuseakende abil saad ruumi pärast toiduvalmistamist või pidusid õhutada vaid mõne minutiga.  

Lase värvidel esile tulla

Vali värvid, mis teevad sind õnnelikuks. Köögikappide pehmed toonid suudavad visuaalselt avardada väikest ruumi ning tumedad värvid sobivad suurepäraselt atmosfääri ja isikupära loomiseks. Lisa oma köögikujundusse kindlasti palju loomulikku valgust, olenemata sellest, millise värvi valid. Kui lased oma kööki loomulikku valgust, tundub ruum suurem ja värvid kerkivad esile!  

Paljud meist veedavad köögis lugematuid tunde, seega on oluline muuta see meeldivaks paigaks. Hästi läbimõeldud disain aitab sul selle saavutada. 

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.