Kasuta oma magamistuba parimal viisil nende ümberkujundamise ideede abil

Me veedame magamistoas palju aega. See on koht, kus meie päeva algab ja lõpeb, ning samuti koht, kus me laeme oma keha ja vaimu. See tähendab, et magamistuba peab vastama nii mõnelegi tingimusele. 

Kui soovid oma magamistuba ümber kujundada, tuleb arvestada paljude asjadega. Oleme koostanud nimekirja ideedest, mis aitavad sul renoveerimisprojektiga algust teha ja muuta oma magamistuba võimalikult nauditavaks. 

Kujunda oma unistuste magamistuba

Kui soovid oma magamistuba ümber kujundada, tuleb arvestada paljude asjadega. Milline see peaks välja nägema? Kuidas luua optimaalne keskkond hea une jaoks? Kuidas on lood eelarvega? Kas magamistoa renoveerimisega suureneb maja edasimüügiväärtus? Selleks, et teha asjad sinu jaoks lihtsamaks, oleme koostanud nimekirja kõigest sellest, mida oma unistuste magamistoa kujundamisel arvesse võtta. 

Alusta sellest, et teed nimekirja oma vajadustest ja soovidest

Magamistoas taandub kõik sisekujundusele: kangad, värvid, taimed ja tapeet. Palju saab ära teha ümbersisustamisega, kuid teised asjad vajavad põhjalikumaid remonditöid. Kui magamistuba on liiga kitsas või pime või vajab uut põrandat, kaalu oma magamistoa ümberkujundamist. 

Alusta sellest, et selgitad välja, mis on sinu jaoks magamistoas oluline. Mis on vajalik ja mille osas saad järeleandmisi teha? Võta oma vajaduste ja soovide nimekiri, et sellest protsessi käigus juhinduda. 

Koosta eelarve ja mõtle edasimüügiväärtusele

Kui oled selgusele jõudnud, mida sa soovid oma magamistoa ümberkujundamisega saavutada, pead mõtlema renoveerimise eelarvele. Magamistuba saab sageli värskendada lihtsate asjadega, nagu uus värv ja mööbel. Kui soovid aga väikese või lihtsa ruumi muuta luksuslikuks magamistoaks, nõuab see sageli suuremaid renoveerimistöid, mille juures vajad mõne selle ala ettevõtte abi. Olenevalt sellest, milliseid muudatusi soovid oma magamistoas teha, peaksid varakult koostama eelarve, et sellest oma valikutes lähtuda. 

Kui võtad ette magamistoa ulatusliku renoveerimise, mõtle sellele, kuidas see saab suurendada maja üldist väärtust. 

Investeeri sisekujunduses kvaliteetsetesse toodetesse

Kui oled koostanud nimekirja sellest, mis on sulle oma magamistoa renoveerimise juures oluline, siis saad hakata mõtlema sisekujundusele. Kosutava une tagamisel mängivad rolli paljud tegurid ning investeerimine kvaliteetsesse sisustusse saab siin palju aidata. Meil on mõned soovitused, mida sa saad teha, et uni oleks hea.  

  • Leia endale sobiv madrats. Kuigi uus madrats võib olla kallis investeering, on see sinu une jaoks möödapääsmatu. 

  • Vali hea padi. Lisaks madratsile on ka padi hea une jaoks hädavajalik. Küsi oma kohalikult edasimüüjalt abi õige padja leidmisel. 

  • Uus värv teeb palju head! Vähesed asjad suudavad ruumi nii palju muuta kui värske kiht värvi. Vali värv, mis tundub sulle rahustav. See aitab sul öösel paremini välja puhata. 

Võimaluse korral taaskasuta, võta ringlusesse ja paranda või osta kasutatud esemeid.  

Magamistuba on koht, kus sa oma patareisid laed – muuda päevavalguse abil seal olemine meeldivaks

Vastupidiselt levinud arvamusele ei too mitte pimedus meile rahulikku und, vaid hoopis valgus. Päike aitab reguleerida meie ööpäevarütmi ja annab kehale teada, millal tuleb magada ja millal ärgata. Loomuliku valguse laskmine oma magamistuppa kingib sinu kehale tasakaalustatud unetsükli.  

Ära tee järeleandmisi loomuliku valguse ja hea ventilatsiooni osas

Loomulik valgus on kui vitamiinipomm ja teeb palju head, aidates parandada sinu üldist tervist ja heaolu. Tekita katuseakendega oma magamistuppa head und võimaldav keskkond. Kuna katuseaknad on paigaldatud nurga alla, ei pea sa muretsema oma privaatsuse pärast. Ning sinu magamistuba on kogu päeva ja öö hästi õhutatud.  

Mõtle, kuidas luua harmoonia sise- ja välisruumi vahel 

Kujuta ette, et lamad voodis ja vaatad üles tähtede poole. Kas ei kõla hästi? Ka meie arvame nii. Ava oma lagi tähistaevale ja naudi katuseakende abil päikesetõusu kauneid värve. Lase sise- ja välisruumi vaheline harmoonia oma magamistuppa, et päev algaks ja lõpeks täiuslikult! 

Vastupidiselt levinud arvamusele ei too mitte pimedus meile rahulikku und, vaid hoopis valgus. 

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.