{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Projekt: Floreat Homes; fotod: Torben Eskerod
Kodune tunne ridaelamus

Ridaelamute ehitamine on linnaelanike jaoks tavaliselt nutikas viis luua mugav ja hubane kodu, mis sobib oma naabruskonnaga. Suurbritannias eksisteerib tuhandeid ridaelamute variante maju. Floreat Homesi projekteeritud uues Radbrook Village'i elamupiirkonnas Shrewsbury kesklinna lähedal on mitut tüüpi ridaelamuid.

Radbrook Village sulandub elegantselt oma ümbrusega tänu sellele, et seda ümbritsevad pargid ja igal majal on suur aed, tagasihoidlik traditsiooniline punastest tellistest välisvooder ja katuseharjad, mille kodune välimus inimestele meeldib.

Koht, mis kohandub pidevalt muutuvate vajadustega

Kinnisvaraturul konkurentsis püsimiseks pidi Floreat Homes tulema välja unikaalsete ideega, mis vastaksid pidevas muutumises olevate perekondade vajadustele ja uutele kooseluvormidele.

Majas on kolm samade mõõtudega magamistuba, igaüks neist umbes 12 ruutmeetrit, mis võimaldab tubasid kasutada mitmel moel. Üks neist asub esimesel korrusel vannitoa kõrval ja selle saab ümber ehitada nii, et oleks eraldi sissekäik. Elutuba ei ole ühendatud ühegi teise ruumiga ning võimaldab kasutamisel suurt paindlikkust. Maja suurimaks ruumiks on köök koos söögitoaga. Võlvlagi ja sellest tingitud suur kõrgus muudavad ruumi meeldivaks ja valgusküllaseks, millest suurte ja pikkade tubade juures sageli puudu jääb.

Shrewsbury VELUXi akendega ridaelamudProjekt: Floreat Homes; fotod: Torben Eskerod

Projekt: Floreat Homes; fotod: Torben Eskerod
Lahendused vihmase kliima puudustele

Kohe köögi taga on praktiline panipaik: VELUX katuseaknad olid parim lahendus optimaalse loomuliku valguse tagamiseks seal, kus seda kõige rohkem vaja oli. Katuseaknad sobivad eriti hästi vihmasesse kliimasse, sest annavad vähemalt kaks korda rohkem valgust kui sama suured vertikaalsed aknad. Lisaks võimaldavad need kogu ruumi ventileerida.

Ratsionaalse paigutusega kaasnevaks boonuseks on veel see, et VELUX katuseaknaga vannituba ja valgusküllane trepp lasevad majal näida suurema ja õhulisemana. Faktid räägivad iseenda eest: akende strateegiline paigutus võimaldab majas optimaalset õhuvahetust, muutes selle mitte ainult hubaseks, vaid ka tervislikuks.

Projekt: Floreat Homes; fotod: Torben Eskerod
Erakordne valgusega üle ujutatud ruum

Iga esimese korruse ruutmeeter on optimaalselt ära kasutatud ja see tähendab maksimaalset paindlikkust.
Trepi kohal kõrguv katuseaken valgustab maja keskosa – ala, kus tavaliselt napib päevavalgust. Kompaktsel esimesel korrusel on vaid hädavajalikud ruumid: kaks magamistuba ja vannituba.

Siiski on see keskmisest kaugelt üle tänu valgusküllasele avarale ja kaasaegsele vannitoale, mis on lihtne ja nutikas, nagu kogu majagi, ent samas on siin olemas kõik, mida vajate, et saaksite end oma kodus tunda kui palees.

Soovitatavad VELUX tooted
Elektriliselt juhitavad katuseaknad
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde

VELUX turvarulood (SSL)
Mine toote juurde