{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Ihaldatud pereelamud

Tänapäeva kinnisvaraarendajate ülesanne on luua paindlikke projekte, mis on lihtsasti teostatavad ning samas ka kohandatavad iga majaomaniku konkreetsete vajadustega.

Kinnisvaraarendaja Countryside Homes pakub kahe, kolme ja nelja magamistoaga eramaju ja paarismaju, mis on tänapäevaseks pereeluks ideaalsed ning millest igaüks on võrratult avar ja varustatud uusimate möödapääsmatute funktsioonidega.

Valgusküllane kodu

See hubane, kuid valgusküllane paik sobib Dunhamitele suurepäraselt. Majas valitseb täiuslik tasakaal ruumi ja praktilisuse vahel, mis läheb kokku tänapäevase pereeluga, luues rohkelt ruumi koos aja veetmiseks ning pakkudes samal ajal igaühele nurgakest omaette olemiseks.

Valgus tulvab Dunhamite kaasaegse avatud planeeringuga kööki ja söögituppa nii VELUX katuseakendest kui ka nn Prantsuse ustest, tuues kõikjale maksimaalselt päevavalgust ja värsket õhku. See muudab köögis toimetamise lihtsamaks ja tervislikumaks ning muutuv päevavalgus koos õhtusöögilaua kohal mööduvate pilvedega võimaldab perel olla ühenduses loodusega.

Countryside Homesi projekteeritud magamistuba koos nelja VELUX katuseaknaga
Äratus päikesekiirte paistel

Esimesel korrusel on kolm korraliku suurusega magamistuba ja kogu pere vannituba koos eraldi dušikabiiniga, teisel korrusel aga suur magamistuba suurepärase VELUX katuseakende lahendusega.

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX kaldkatuse mitteavatav aknaelement
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde

Pimendav päikesevari (SSS)
Mine toote juurde