{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Rohkem ruumi ja parem siseruumide kliima uues kodus

Pärast pikki aastaid kuuekesi väikeses paarismajas elamist oli selle pere jaoks saabunud aeg hankida omale suurem pind. Keskkonnasõbralik uusehitis, mis rajati Buxtehude lähedale suurte isiklike jõupingutustega ei paku perele mitte ainult rohkem ruumi, vaid ka erakordselt palju päevavalgust ja head siseruumide kliimat. Ökoloogiliste puitmajade ehitusele spetsialiseerunud insenerina on Philip Garbers teadlik rohke päevavalguse ja värske õhu positiivsest mõjust majaelanike heaolule.

Iga päev on tunne, kui oleks puhkusel

Tulemus? Üks õnnelik perekond tunneb end nagu lõputul unistuste puhkusel!

„Enne siia kolimist üürisime omale puhkuse veetmiseks suurejoonelisi maju. Nüüd pole meil seda enam vaja – meil pole enam vaat et vajagi reisida. Me elame kõige ilusamas puhkemajas, kus me kunagi ööbinud oleme!”

Suurepärane võimalus oma patareisid laadida

Ülemisel korrusel on tuba, mis on teadlikult tühjaks jäetud. See on vaikne valgusküllane tuba, kust avaneb kaunis vaade ümbritsevatele põldudele. „Päevavalgus siin üleval tekitab minus rahu ja laseb meelel selgineda,” ütleb maja omanik.
Tervislikum keskkond värske õhu abil

Majale lisab väärtust ka loomulik ventilatsioon – kui majas elab kuus inimest, on värske õhk väga oluline. Vaatamata sellele otsustas pere mehaanilist ventilatsioonisüsteemi mitte kasutada ning asendada see korstnaefekti ja selle eelistega: läbi avatud katuseakende tõmmatakse läppunud õhk välja, samal ajal kui värske jahe õhk alumiste akende kaudu sisse voolab.

Duši nautimine päevavalguses

Dušš, mille kohal troonib katuseaken on kindlasti selle maja disaini kõrghetk. Kui Mareike Garbers nägi vannitoale mõeldud VELUX päevavalguse simulatsiooni, ütles ta: „See on täpselt see, mida ma tahan!” Ja see on see, mille ta ka sai: hommikune dušš on nüüd nagu hoovihm eksootilise saare lahtise taeva all ja kolme lapse emana on Mareike vaieldamatult väärt seda kvaliteetaega oma unistuste vannitoas.

"See oli absoluutselt õige otsus, palju päevavalgust muudab meie maja imeliselt valgeks ja sõbralikuks"
Garberid on nüüd katuseakende paigaldamises kindlad
Soovitatavad VELUX tooted
Katuseaken (GLU) koos mootoriga KMG 
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde
VELUX kaldkatuse mitteavatav aknaelement
Mine toote juurde