{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Kui arhitekt sai vabad käed fantaseerida, milliseks see klassikaline, kuid veidi igav maja võiks saada, läksid ideed lendu ja tulemus võttis hingetuks. „Enamik inimesi ei mõista, kui palju loomulik valgus ja vaade loodusele tähendavad ja mis erinevuse need võivad luua,” rääkis arhitekt. „Õigete akendega on selle kvaliteedi loomine palju lihtsam, kui arvata võiks.”

Magamistoas muutsid lisaaknad ja katuseterrassid igava, tavalise ja pimeda toa täiskasvanutele loodud valgusküllaseks, põnevaks ja luksuslikuks ruumiks, kus hommikud on täis energiat.

VELUX katuseterrassi aknad võimaldavad juurdepääsu välisterrassidele, kui need on avatud, ja palju päevavalgust, kui need on suletud. See annab teile võimaluse alustada oma päeva värskes õhus kohvi juues ka siis, kui olete veel magamistoas – elades elu, mida tavaliselt kogete ainult peenetes hotellides.

Kui soovite ilusat panoraamvaadet või loomulikumat ventilatsiooni, saate avada katuseterrassi akna ülemise osa. Kui soovite välja minna, avage lihtsalt ukseava loomiseks nii ülemine kui ka alumine osa.

Täiendavate katuseakende lisamine on kiireim viis oma kodu avaruse ja avatuse märkimisväärseks parandamiseks ning kui teil on võimalus neid mis tahes viisil kombineerida, loob see võimaluse muuta ruumid veelgi valgusküllasemaks ja dramaatilisemaks.
VELUX katuseakendega saate luua oma ainulaadse kombinatsiooni, et oma ruumi tõeliselt isikupärastada. Igaks vajaduseks on lahendus, olgu see siis kõrvutiasetsev, ülemine või alumine või ruudukujuline lahendus. Ükskõik, millist kombinatsiooni te silmas peate, teil on võimalik oma päevavalgusega seotud unistused muuta reaalsuseks.

Üks katuseaken on ideaalne lahendus väikestesse ruumidesse, näiteks trepihallidesse. Selles kodus muudab ülalt tulev valgus trepil liikumise turvalisemaks, samas avardab ruumi ja muudab terviku moodsamaks ja šikimaks – kes oleks teadnud, et lihtsal ja funktsionaalsel trepil võib olla nii dramaatiline mõju?
Kodu värvipalett koosneb valdavalt neutraalsetest toonidest, luues rahustava, rahuliku, puhta ja kaasaegse keskkonna. Puitaknad sobivad selle esteetikaga, kuid kollaste kardinate värv toob lastetuppa mängulisust. Kardinad on ka suurepärane lahendus mõõduka päikesevalguse korral, olenemata sellest, kas teie väikelapsed vajavad mängimiseks, lugemiseks või õppimiseks rohkem valgust; hämarust magamaminekuks valmistumiseks, lugude kuulamiseks ja lõõgastumiseks või isegi täielikku pimedust hea une või pärastlõunase uinaku jaoks.
Sellest pisut igavast ja lihtsast kodust sai pärast renoveerimist valgusküllane ja luksuslik paik, kus pesitseb klassikaliste akende all ideaalne perekodu.

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX kaldkatuse mitteavatav aknaelement
Mine toodete juurde
VELUX rõdusüsteem (GDL)
Mine toodete juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toodete juurde