{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Omada päikeseküllast ja mugavat korterit keset linna ja olla endiselt loodusega ühenduses on võimalus, mida ei saa kasutamata jätta. Nii tundsid end selle Poolas Wrocławis asuva korteri omanikud, kui nad puutusid esimest korda kokku suure maja pööningule korterite loomise projektiga.
Hoone ülemisel korrusel elamisel on palju eeliseid, sealhulgas väiksem õhu- ja mürasaaste. Enamasti on sellel siiski oma hind. Kui selle maja pööning muudeti korteriteks, soovis arhitekt luua ruumi, kus nimetatud eelised tooksid ainult rohkem kasu.

VELUX katuseaknaid on lihtne kombineerida, mis annab arhitektuuridele palju võimalusi luua suurem aken, mis sobib ideaalselt ruumiga. Ühendus välisruumiga saavutati terrasside abil, millega tekitati tunne, et seisad maailma tipus.

VELUX katuseterrassi aknad võimaldavad juurdepääsu välisterrassidele, kui need on avatud, ja palju päevavalgust, kui need on suletud.

Kui soovite ilusat panoraamvaadet või loomulikumat ventilatsiooni, saate avada katuseterrassi akna ülemise osa. Kui soovite välja minna, avage lihtsalt ukseava loomiseks nii ülemine kui ka alumine osa.

Arhitekt

Pööningukorterid näivad sageli suletu ja mõnevõrra eraldatuna, mistõttu ei kipu inimesed end neis nii mugavalt tundma. Inimestena oleme lihtsalt loodud nägema kaugemale, omama ümbritsevaga sidet. Seetõttu paigaldasime VELUX katuseakende kombinatsiooni, kuna need pakuvad laiemat vaadet ja asetsevad seinas madalamal, nii et tagavad vaate õue isegi toas istudes.

„See on lihtsalt midagi nii erilist,” rääkis ühe korteri omanik. „Elame küll maja ülemisel korrusel, aga tänu suurtele akendele ei tundu see üldse pööninguna. Meil on ilus vaade, nii et ma ei tunne kunagi klaustrofoobiat. Paljud pööningukorterid võivad jätta tunde, et oled karbis, kuhu tuleb ülevalt valgus sisse, kuid siin tunned, et oled lihtsalt taevasse tõstetud. Vaade, pilved ja see, kuidas päike erinevatel tundidel tubadesse eri nurkade alt sisse paistab – see paneb tundma sidet välismaailma ja loodusega.”

Kogu kompleksis kasutati enam kui 500 VELUX katuseakent saavutamaks see avatud, päikesepaisteline õhkkond, mida korteriomanikud saavad nüüd nautida iga päev.

„Terrassile astumine ja hommikuti kohvitassiga linnavaate imetlemine või õhtul diivanilt tänavavalgustite sisselülitamise jälgimine ei tähenda pööningul elades mingil juhul järeleandmiste tegemist; pigem tundub, et elate oma parimat elu ainulaadsete võimalustega kohas.”

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX katuseterrass (GEL)
Mine toote juurde
VELUX katuseaken (GPL)
Mine toote juurde

Pimendav päikesevari (SSS)
Mine toote juurde