{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Idee oli lihtne, kuid geniaalne: avardame ruumi, loome rohkem elamispinda ja laseme koju õhku, päikest ja vaate sinisele taevale.
„Ma tahtsin enamat kui lihtsalt lisada sellele hoonele lisaruume,” rääkis arhitekt. „Tahtsin, et need ruumid tunduksid omadena, annaksid midagi selle katuse all elavate inimeste elule juurde. Terrassi loomine on kodu avamine väljapoole, ühendamine loodusega. See on täiendus, mis tõstab hoones elavate inimeste elukvaliteeti.”

VELUX katuseterrassi aknad võimaldavad juurdepääsu välisterrassidele, kui need on avatud, ja palju päevavalgust, kui need on suletud.

Kui soovite ilusat panoraamvaadet või loomulikumat ventilatsiooni, saate avada katuseterrassi akna ülemise osa. Kui soovite välja minna, avage lihtsalt ukseava loomiseks nii ülemine kui ka alumine osa.

Täiendavate katuseakende lisamine on kiireim viis oma kodu avaruse ja avatuse märkimisväärseks parandamiseks ning kui teil on võimalus neid mis tahes viisil kombineerida, saab see muuta ruumid valgusküllasemaks ja koguni muljetavaldavaks.
VELUX katuseakendega saate luua ainulaadse kombinatsiooni, et kohandada ruum oma vajadustele. Igale olukorrale on väljapääs, olenemata sellest, kas otsite kõrvutipaiknevat, ülemist ja alumist või ruudukujulist lahendust. Ükskõik, millist kombinatsiooni te ei sooviks, saate oma päevavalgusega seotud unistused reaalsuseks muuta.
Puitakende valimine aitas disaineril luua puhtama, loomuliku välimuse, mis on kena täiendus kodu üldisele atmosfäärile. Tulemuseks on puhas, kaasaegne, kuid samas kodune koht, kus looduslikud elemendid ja loomulik valgus loovad rahustava koha teie hingele ja vaimule. 

Eluruumide kohal olevad aknad annavad teile võimaluse tuua lisavalgust ja värsket õhku isegi siis, kui aken on käeulatusest väljas.
Päikeseenergial ja elektriliselt juhitavad VELUX katuseaknad sobivad ideaalselt käeulatusest väljas olevatesse kohtadesse, näiteks võlvlagedesse. See uuenduslik kaugjuhitavate akende, kardinate ja aknakatete süsteem võimaldab teil neid vaid ühe nupuvajutusega avada ja sulgeda. Seinalülitiga jõuate iga aknani lihtsalt ja kiiresti. Ideaalsed raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, need on parim valik värske õhu ja parema siseruumimugavuse tagamiseks. Pildid sellest, milline see hoone võiks olla, tuletavad meelde, et mõnikord on pime ja aegunud tuba teie jaoks vaid lõuend oma unistuste kodu loomiseks. Kui valgus täidab ruumid heleduse ja soojusega, pole see koht lihtsalt piisavalt hea elamiseks; sellest saab saar, kus saate elada tervet, tasakaalustatud ja produktiivset elu.

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX rõdusüsteem (GDL)
Mine toote juurde
Elektriliselt juhitavad katuseaknad (GGL)
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde