{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Foto autoriõigus: Robert Chmielecki
Nautige oma kodust vaadet pilvedele

Kujutage ette, et lamate lillelisel aasal, vaatate pilvi või lihtsalt sulgete silmad ja teil on jätkuvalt tunne, nagu liiguks päike üle taeva. Kas pole see mitte ravim selle stressi ja ärevuse vastu, mis praegustel aegadel meie päevi täidab? Kujutage nüüd ette, et kodus, kus te iga päev elate, on samasugune side loodusega! Selline oli unistus, mis tehti teoks selle Poola maja näol ja mis sai ellu viidud väga nutika projekteerimise ja läbimõeldud planeeringuga. See avar kasutuskõlbliku katusealusega kaksikmaja põhines individuaalsel arhitektuuriprojektil, mida eristab ainulaadne funktsionaalsus, kus traditsiooniline vorm on ühendatud kaasaegsete nootidega. Hoone juures on ära kasutatud eeliseid, mida pakub maastik ja ruumide orientatsioon ning mis tähendab, et päike liigub läbi kogu hoone ja võimaldab ruumidel kümmelda valguses terve päeva.
Aknad igas ruumis, sealhulgas trepi kohal, parandavad majaelanike tervist ja heaolu, samal ajal kui kaasaegne päikeseenergiasüsteem hoiab elektriarved üllatavalt madalal.

Ühendus loodusega akende kaudu

Katuse all, kus asuvad magamistoad, kasutati huvitavat kombinatsiooni VELUX katuseakendest ja katusealusesse seina paigutatud akendest. Männipuidust vertikaalsete akende ja kaldkatuseakende kombinatsioon aitab laiendada vaadet ja suurendada päevavalgust. Aknad sobivad ideaalselt kaasaegse ja puhta Skandinaavia stiiliga ja võimaldavad suurepärast vaadet isegi siis, kui lamada voodis, muutes disaini visuaalselt huvitavamaks ja tuues loodusega ühenduses olemise tunde sellesse vaiksesse kohta, kus see hoone asub, ning tagades rahustava ja lõõgastava atmosfääri.

Foto autoriõigus: Robert Chmielecki

„Väikesed katusealused toad tunduvad tänu akendele palju suuremad ning vaade rohelusele tõstab ruumis valitsevat meeleolu."

Foto autoriõigus: Robert Chmielecki
Mitte ainult hästi valgustatud, vaid ka tervislik ja kulutõhus maja

Lisaks ilusatele magamistubadele on suur ja hästi valgustatud vannituba üks kodu kõige üllatavamaid osasid. Loomulikult ei arvestatud nende maja disainiliste kõrghetkede projekteerimisel mitte ainult esteetilise poolega, vaid ka kulutõhususe ja tervislikkusega. Me kõik teame, kui halvasti võivad tervisele mõjuda liiga niisked ja hallitusele vastuvõtlikud ruumid, ning kuna maja oli mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks, kaaluti vaid lahendusi, mis kestavad aastaid. See oli põhjus, miks paigaldati nendesse ruumidesse puidust valmistatud ja veekindla polüuretaaniga kaetud VELUX aknad. Akende leng ja raam moodustavad monoliitse terviku, kus puuduvad ühenduskohad, mille kaudu vesi või veeaur saaksid sisse tungida.

Foto autoriõigus: Robert Chmielecki
Rõõmsad ja energilised hommikud

Vannitoas olevatel VELUX katuseakendel on mitu funktsiooni: need aitavad ruumi ventileerida ja hoiavad ära hallituse tekke. Ning mõistagi on täiusliku jumestuse tegemine või raseerimine loomulikus valguses ka palju lihtsam. Enim naudivad majaelanikud aga seda, et nende hommikud on energilisemad ja lihtsalt rõõmsamad, kui nad selles ereda valgusega täidetud vannitoas duši alla käivad. „See on nagu päikesevalguses kümblemine!” ütleb üks maja omanikest. „Sa lihtsalt ei saa hommikul duši alt ilma naeratuseta ära tulla ja kui aus olla, kas pole see mitte parim viis oma päeva alustada?”

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX vertikaalne aknaelement (VFE)
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde

Pimendav päikesevari (SSS)
Mine toote juurde