{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Tänapäevaseks luksusmajaks muudetud tolmune bangalo

See Düsseldorfi lähedal asuv pisut vananenud bangalo oma maast laeni akendega pani Listmannide pere mõtlema. Nad teadsid, et hoone on näinud paremaid päevi ja olid kindlad, et suudavad selle tänapäevastele vajadustele vastavaks muuta. Lühidalt öeldes krabasid nad maja endale ja mõtlesid kogu põrandaplaani ümber. See oli suur ja julge samm, kuid neil oli missioon. Eesmärk oli taastada tolmuse välisilme päevinäinud võlu ja täiendada seda seest avatud arhitektuuriga. Tulemusi vaadates saavutasid nad igatahes oma eesmärgid.

Edukas renoveerimine

Klassikalist stiili täiustavad moderniseeritud aknapinnad ja VELUX lamekatuseaknad, mis toovad ka maja sügavamatesse kohtadesse loomuliku valguse ja värske õhu. VELUX lamekatuseakende ilus disain toob teie koju päevavalguse võlu. Õhuke leng ja nähtamatu raam tagavad teile maksimaalse päevavalguse isegi siis, kui teil on paigaldatud kardin. Lameda klaasiga katuseaknal on 2- või 3-kordne klaaspakett, mis tagab suurepärase energiatõhususe, vähendades samal ajal vihma ja liikluse tekitatud müra. See annab varem kitsaks jäänud kinnistule täiesti uue, avatud ja heleda struktuuri. See vastas ka pere soovile paindliku, mitme põlvkonna jaoks mõeldud elamise järele.

VELUX katuseakende peamised eelised

Klassikalist stiili täiustavad moderniseeritud aknapinnad ja VELUX lamekatuseaknad, mis tagavad ka maja kõik sügavamates kohtades loomuliku valguse ja värske õhu. See loob meeldiva atmosfääri, mis rõhutab hoone klassikalisi elemente, luues samal ajal kaasaegse, tervisliku ja päikeseküllase eluruumi. Bangalo tundub nüüd pigem moodsa villana, kus on avarad ruumid ja huvitav arhitektuurne disain, mida ilmestavad aknad.

Carola Schober-Listmann,

arhitekt

Selles mastaabis renoveerimine ja laiendamine on peaaegu nagu uue hoone ehitamine. Säilitasime palju vana hoone elemente, lisades juurde täiesti uusi, mis annavad meie majale oma erilise võlu.

Avarad, valgusküllased toad

Elamis- ja armastusväärse ruumi loomise võtmeelement oli valguse toomine kodu varjatumatesse ruumidesse ja ka kõige olulisemate eluruumide valgustamine. Näiteks laste ja vanemate vannitubadele, trepikojale ja basseini juurdeehitusele on paigaldatud VELUX lamekatuseaknad, mis tagavad hoone loomuliku valgustuse ja ventilatsiooni. Ka suletud vannitoas on tänu VELUX lamekatuseakendele siiski piisavalt värsket õhku ja loomulikku valgust, mis muudab kodu selle pere jaoks tervislikumaks ja turvalisemaks.

„Teadsime, et tahame ruumi, kus traditsioonid kohtuvad tänapäeva standarditega, ja ma tunnen, et see on täpselt see, mida me saime. Niipea, kui päevavalgus ruumi heledamaks muutis, muutus mõnevõrra vananenud maja taas säravaks! Sellest hetkest peale ei tekkinud meie peas kahtlustki, et tegime vana kodu ostes ja renoveerides õige otsuse,” rääkis majaomanik.

Soovitatavad VELUX tooted
Lameda klaasiga lamekatuseaken
Mine toote juurde
Kumera klaasiga lamekatuseaken
Mine toote juurde
Kuumusevastane kardin (MSU)
Mine toote juurde