{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Projekt, mis pakub rohkem ruumi ja päevavalgust

Kasutamata pööninguruumi muutmine soojaks ja hubaseks alaks, kus töötada ning trenni teha. Selline oli Jean-Christophe esialgne plaan, kelle nimekirjas oli ka päevavalgus. Omaniku plaan oli renoveerida kogu maja ja luua pööningule ruumid, mida saab kasutada viimastel aastatel tavaks saanud tööstiili jaoks: selles eraldatud, kuid samas hästi valgustatud majaosas saab hõlpsasti keskenduda, kui vaja töötada kodust ja hankida päikesevalgusest motivatsiooni ka treeninguks. Selle projekti kahekordne eesmärk oli suurendada maja elamispinda ja parandada selle energiatõhusust, rõhuasetusega päevavalgusel. Samuti pöörasid nad suurt tähelepanu päevavalguse ruumi toomisele.

Kvaliteet ja töökindlus

Majaomanik otsustas luua ruumi, mis peab ajaproovile vastu ja toimib maja kasuliku alana aastaid ja aastaid. „Valisime VELUX tooted, kuna nende valik on erakordselt lai, mis võimaldas meil leida lahenduse, mis ületas päevavalguse osas meie ootused. Pealegi esindab VELUX kaubamärk katuse renoveerimistöödel garanteeritud kvaliteeti ja töökindlust,” rääkis majaomanik Jean-Christophe. VELUX katuseaken sobib suurepäraselt päevavalguse ja värske õhu lisamiseks väikestesse ruumidesse, trepikodadesse ja vannituppa ning tõi kaasa hämmastavaid muutusi ka selles konkreetses pööninguruumis. Neid saab paigaldada madalamale, nii et need pakuvad ka laiemat vaadet kui enamik katuseaknaid.

VELUX katuseakende peamised eelised

Kui katuseala avati, oli muutus kohe näha ja majaomanik sai öelda, et tema soovid saavad täidetud. „Uus valgusküllane tuba, kust tänu VELUX lahendustele avaneb vaade aiale. Katuseaknad annavad päevavalgust ja mugavust,” rääkis Jean-Christophe.

Sarl Leveque

Leveque Entreprise

Väljakutse oli loomuliku päevavalguse toomine ruumi, kus varasemalt aknaavasid ei olnud. Omanikud soovisid luua mugavat tuba, sest plaanisid sinna sisse seada nii kontori- kui ka treeningruumi. Oli ilmne, et peame lisama akna. Alati on toredam vaadata välja, mitte ainult seina.

Uus ruum

„Olin väga rahul ja üllatunud; tulemused olid isegi paremad, kui ma ette kujutasin. Uus ruum on valgusküllane ja tänu VELUX katuseakendele avaneb vaade aiale,” rääkis Jean-Christophe, kes naudib nüüd lisandunud ruumi kasutamist oma kodus. Tänu katuseakendele avaneb kaunis vaade ka pööningult, mis muudab ruumid avatumaks ja õhulisemaks. See loob ühenduse välismaailmaga, toob looduse koju ja annab kogu pööningule energilise, kuid sisuka tunde.

"Ma olin väga rahul ja üllatunud"
– Jean-Christophe, majaomanik
Soovis valgusküllast ja avarat tuba

„Alustasime pööninguruumiga, kus polnud aknaid. Klient soovis valgusküllast ja avarat ruumi, kuhu saaks paigaldada treeningseadmed ja kontoriruumi. VELUXi tooted tõid sisse rohkelt päevavalgust ja võimaldasid eriti olulise elemendina meil luua rohkem põrandapinda. Teil on kena vaade õue, isegi kui istute põrandal.” – Sarl Leveque, Leveque Entreprise.

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX kaldkatuse mitteavatav aknaelement
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde

Pimendav päikesevari (SSS)
Mine toote juurde