{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Kui renoveerimist planeerima hakati, ei olnud sellel Sloveenias asuval hoonel palju, kuid igatahes hea asukoht. Oli ilmselge, et ümbrus tuleb ära kasutada, kuid omanikud soovisid ka klassikalise puhkemaja hõngu asemel luua moodsa lofti ilme.

Ruumi avardamine lamekatuseakendega

„Suured aknad olid hädavajalikud, et luua ruumi avardamisega uus välimus,” rääkis arhitekt. „Lamekatuseaknad lisasid täiendava vau-efekti, mida ma otsisin. Tahtsin ruumi veelgi avada ja päikesevalguse suunamine iga nurga alt tegi selle töö ära. Nii tunned tegelikult, et veedad oma päeva rannas, kus päike tundide möödudes lihtsalt su pea kohal liigub. VELUX pakub täielikku valikut lamekatuseakendest, mis sobivad kõikidele projektidele, alates uuenduslikest kumera ja lameda klaasiga katuseakendest kuni traditsiooniliste kupliteni, nii et selle hoone jaoks oli ideaalse variandi leidmine eriti lihtne.”

VELUX katuseakende peamised eelised

VELUX lameda klaasiga katuseaken kuulub meie uue põlvkonna katuseakende hulka. Kaunis disain toob päevavalguse võlu teie koju. Ainulaadne disain, õhuke leng ja nähtamatu raam tagavad maksimaalse päevavalguse isegi siis, kui on paigaldatud kardin. Lameda klaasiga katuseaknal on 2- või 3-kordne klaaspakett, mis tagab suurepärase energiatõhususe, vähendades samal ajal vihmast, rahest või liiklusest tekkivat müra.

Kodus kasutatavad pehmed materjalid on kontrastiks õues valitsevale kargele õhule. Sisse suunatav päikesepaiste loob peaaegu et silla siseruumi ja õue vahel, avades ruumi ja tuues koju looduse tunde.

Korter asub keset linna, kuid samas on see piisavalt kõrge, et sealt avaneb vaade mägedele ja vaatevälja jäävad vaid kõige kõrgemad hooned nagu kirikutorn. Moodsate, kuid ajatute elementidega linnaruumi loomine ja loodusega ühenduse loomine oli parim, mis selle ruumiga juhtuda sai, tuues kokku mõlema maailma parimad osad.

Soovitatavad VELUX tooted
Lameda klaasiga lamekatuseaken
Mine toote juurde
Kumera klaasiga lamekatuseaken
Mine toote juurde
Kuumusevastane kardin (MSU)
Mine toote juurde