{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Foto autoriõigus: Maksim Bašić
Müütiline koht lõõgastumiseks

Selle kauni vahemereäärse pelgupaiga eesmärk oli luua kodu, mis oleks seda ümbritseva paradiisi kõrgusel. Villa Carmen asub kiviklibusel rannaribal ja on kõikjalt ümbritsetud loodusega: villast avaneb vaade sinetavale merele, VELUX katuseakendest taevasse ning maja tagaosa valvab männimets. Siin on olemas kõik see, mida näete oma vaimusilmas, kui mõtlete unistuste puhkusest Adrias. Rääkimata sellest, et selle kauni villa asukoht on lisaks kõigele ka maagiline, või pigem tuleks öelda müütiline! Korčula saarel on oma lugu ja see suurepärane puhkuse veetmise paik leiab koha teie südames juba enne, kui te jalad selle pinda puudutavad.

Traditsiooniliste seinte vahel asuv kaasaegne interjöör

Väidetavalt saabus Odüsseus, kirjandusmaailma suurim reisija, Dalmaatsia rannikule läbi Korčula, mis tähendab, et ta oli üks esimesi ja kuulsamaid turiste saarel ning muutis selle paiga igaveseks ajaloo osaks. Niisugune koht on ära teeninud austuse ja väärtustamise ning maja omanikud otsisid plaani, mis viiks sellesse maapealsesse paradiisi sobiva koduni ning täiendaks seda ajaloost, loodusest ja päikesevalgusest tulvil kohta. Tahtmata häirida nii erilise paiga maastikku, otsis omanik arhitekti, kes looks traditsiooniliste seinte vahele kaasaegse interjööri. Tulemuseks, milles peegelduvad nende pingutused, on maja, mis vastab luksusliku puhkusega seotud ootustele ja teeb saarele komplimendi.

Foto autoriõigus: Maksim Bašić

Liiva, mere, männimetsade, taeva ja muidugi päikese värvid lõid ühenduse maja sisemuse ja välise poole vahel ning interjöör kümbleb loomulikus valguses, täpselt nii, nagu veedaksite päeva merel.

Foto autoriõigus: Maksim Bašić
Ühenduse tunnetamine merega isegi duši all olles

Omanik ja arhitekt Mile Jeramaz pidi ehitama maja, mis ei häiriks rahuliku ja idüllilise poolsaare rahu ja ilu, ning pidi hoolitsema ka selle eest, et maja vastaks seestpoolt kõigile tänapäeva vajadustele. Selle moodsa villa tubades istumine on nagu mere kaldal lõõgastumine ja hiiglaslike VELUX katuseakende all duši all käimine tekitab vaat et tunde, nagu uhuksid teid lõputud sinised lained. Kesktelghingedel pöördavatavatel uue põlvkonna VELUX akendel on kvaliteetne polüuretaankate, mis aitab kaitsta tugevat puitsüdamikku niiskuse eest, muutes aknad ideaalseks vannituppa.

Foto autoriõigus: Maksim Bašić
Nautides vaadet, mida nautis Odüsseus

VELUX valgest polüuretaanist katuseaknad on stiilne valik, mis täiendab maja nii disaini kui värvi poolest. Katuseaknad suunavad hoonesse veelgi rohkem valgust, lisades sellele ka ainulaadsust, sest neist avaneb kaunis vaade sinetavale merele ja tähistaevale: see on sama vaade, mida nägid muistsed rändurid vaiksetel öödel oma laevade tekkidel. See oli suurejooneline siis ja on sama suurejooneline ka nüüd. Kaasaegse kodu mugavus ja looduse ilu, mis on sama vana kui maailm, loovad koos paiga, kus tunnete end puhkusel olles koduselt ja kuhu soovite jääda igaveseks. Kohas, kus Odüsseuse iidne saar kohtub 21. sajandi unistuste puhkusega, võite olla kindel, et maja omanik lõi midagi väga erilist: kui soovite randa minna, on see vaid mõne sammu kaugusel, ja kui eelistate varjulist paika, on kogu aed kujundatud suureks õueelutoaks, mida ümbritsevad iidsed kuivkivimüürid. See on kõik, mida võiksite soovida, ja võib-olla pisut rohkemgi!

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX fikseeritud vertikaalne aknaelement (VIU)
Mine toote juurde

VELUX katuseaknad (GGU)
Mine toote juurde

VELUX turvarulood (SSL)
Mine toote juurde