{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Kaasaegsed sidemed minevikuga

Me kõik hoiame oma südames armsaid mälestusi lapsepõlvekodust, seega on täiesti loomulik, et need noored vanemad soovisid luua pesa, mis pakuks nende lastele sama armsaid mälestusi. Vanad ajalooga mööbliesemed, nagu vanaemalt päritud pink, kombineeritult moodsate energiasäästlike ja kvaliteetsete ehitusmaterjalidega lõid valgusküllase ja moodsa, kuid siiski hubase koha, mis oli täpselt see, mida see noor pere vajas. Elades paar aastat vanemate katusekorrusel, unistasid nad oma kodust ja ühel päeval otsustasid nad seda unistust teostama asuda. Vaikses Prešovi külas lõid nad oma rahusaare ja kolisid väikese pojaga esimesse enda kodusse.

Planeerides laste tulevikku

Noor pere soovis vaieldamatult ehitada maja, mis kestaks kaua, plaanides seal elada järgmised aastakümned ja kasvatada selles valgusküllases kodus oma poega. Nüüd peegeldab hoone nende soovi omada rahulikku ja hubast kodu, kus mälestuste loomine on sama lihtne ja loomulik kui hommikupäikese tuppa laskmine. Kuid sel ajal, kui pere elab tänases päevas ja püüab nautida iga väärtuslikku hetke, mil neil on kodus väike laps, mõtlevad nad ka tulevikule. Nagu iga lapsevanem, soovivad ka nemad, et nende laps saaks ka täiskasvanuna looduse pakutavat nautida. Energiatõhusus oli nende nägemuses suur asi, seetõttu investeerisid nad kvaliteetsetesse materjalidesse. Selles osas pole nad kokku hoidnud. Nad püüdsid valida kvaliteetsed heade soojapidavusomadustega fassaadi- ja katuseaknad. Majal on piisavalt paks soojustus ja vee soojendamiseks kasutatakse päikesepaneele.

Palju valgust oli selle noore pere jaoks möödapääsmatu tingimus.

Päevavalguse erinevate eeliste nautimine

Päikese väge ei kasuta mitte ainult päikesepaneelid, vaid see mängib suurt rolli ka selles, et ruumid oleksid soojad ja valgusküllased. Uuringud näitavad, et loomulik valgus ei mõjuta mitte ainult meie meeleolu ja energiataset, vaid aitab lastel ka tegevustele pühenduda, keskenduda ja õppida, mistõttu oli valgusega täidetud kodu pere jaoks väga oluline. Nad olid avatud ka muudele lahendustele peale fassaadi ja katuseakende: VELUX päikesetunnelid toovad päevavalguse läbi katuse koridori ja muudavad kodu ainulaadseks. „Võimalus tuua koridori päevavalgus meeldis mulle. Isegi kui ilm on pilves, on meil küllaga päevavalgust ja lampe pole vaja kasutada. Selgel kuuvalgel ööl pole ka koridoris vajadust tuld põlema panna,” räägib maja omanik.

Koht laste kasvatamiseks

Kodu soojus on vaieldamatu ja see ei tulene ainult sellest, et see armas pere täidab ruumi oma armastuse ja hoolitsusega. Tumedate plaatide alla on peidetud põrandaküte ning hooldusvabad valged VELUX katuseaknad polüuretaanist kaitsekatte ja puitsüdamikuga pakuvad värsket õhku, rohkelt päevavalgust, suurepärast soojustust ja päikesekütet, kui paar seda soovib – kui aga ei soovi, siis nad lihtsalt kasutavad kardinaid, et blokeerida tuppa tulev valgus ja soojus. Nende hästi investeeritud raha tõestasid talvised küttekulud, mis olid enam kui jõukohased. „Kolisime just sisse, aga tundub, nagu kuuluksimegi siia. Tänu materjalide kvaliteedile ja kodu energiasäästlikkusele oleme kindlad, et elame siin palju aastaid ja siin saavad olema meie elu toredaimaid hetked,” ütlevad noored. „See on ideaalne koht pere kasvatamiseks ja meil on raske ette kujutada, et saaksime olla veelgi õnnelikumad."

Soovitatavad VELUX tooted
VELUX katuseaken (GGL)
Mine toote juurde
VELUX Pimenduskardin (DKL)
Mine toote juurde
VELUX päikesetunnel (TWR)
Mine toote juurde