1. Energiasääst

Renoveerimine tähendab pikas perspektiivis märkimisväärset energiasäästu. Kujuta näiteks ette, et vahetad vanad tuult läbi laskvad aknad välja uute, suurepäraste soojustusomadustega akende vastu. Ühekordne suurem investeering tasub end mõne aastaga ära. Väike meeldetuletus: soojustamine ei ole mitte ainult energia säästmiseks talvel, korralik väline soojusisolatsioon hoiab siseruumid jahedamana ka suvel. Hea väline soojusisolatsioon on kui termos.

2. Lisaruum taskukohase hinna eest

Kui su pere kasvab või vajad lihtsalt rohkem ruumi oma majas, siis on katusealuse ümberehitamine parim asi, mida teha saad. Sa mitte ainult ei paranda oma maja sisekliimat ega renoveeri pööningut, vaid saad ka lisaruumi taskukohase hinna eest. Kui oled pandeemia ajal harjunud kaugtööd tegema, saad lisaruumi kasutada, et luua omale töönurk, kus sul on palju päevavalgust ja kus tööd lausa lendab.

3. Parem elukeskkond

Parem elu tänu paremale elukeskkonnale. Mida see tähendab? Kui tunned end kodus hästi, peegeldub see sinu elus, sinu võimes tulla toime erinevate olukordadega – nii positiivsete kui ka negatiivsetega. Maja renoveerimisprojekt toob sulle rõõmu, sest sul on silme ees siht, mis sulle järgmistel kuudel ja aastatel hea tundega täidab. Akende väljavahetamine ja aknapinna suurendamine toob siseruumidesse rohkem päevavalgust. Akende kombineerimine ventilatsiooniga hoiab ära hallituse tekke või kõrge õhuniiskuse, mis on tavalised hingamisteede haiguste ja allergiate vallandajad.

4. Kinnisvara suurem väärtus

Renoveerimine on üks võimalustest oma maja või korteri turuhinna suurendamiseks. Tänu oma kvaliteedile ning sellele, et muudavad ruumid avaramaks ja täidavad need päevavalgusega, võimaldavad paremat vaadet ning on ainulaadse disainiga, suurendavad VELUX tootelahendused kinnisvara väärtust ning on hea investeering. Me muudame sinu igapäevaelu paremaks.

5. Nutikam kodu

Tehnoloogilised uuendused pakuvad palju võimalusi, mis muudavad meie elu lihtsamaks. Miks mitte neid ära kasutada? Olenemata sellest, kas otsustad pööningu ümberkujundamise, renoveerimise või kogu katusaluse ümberehitamise kasuks, on sul võimalus muuta oma elu lihtsamaks ja hakata elama nutikas kodus.

6. Enda kujundatud elukeskkond

Võib-olla oled maja või korteri pärinud või kelleltki ostnud, kuid miski pole parem, kui vaadata kinnisvara oma vaatenurgast ja mitte olla sunnitud leppima kellegi teise nägemusega, isegi mitte eelmiste omanike omaga. Renoveerimise käigus jätad kinnisvarale väikse jälje endast ja oma isikupärast. Renoveerimine ühendab ka kaks komponenti – elu mõnusas ruumis, mis teenib ja rõõmustab sind iga päev, ning ruumi funktsionaalne aspekt.

Kütet pole meil sügiseti enamasti vaja kasutada, samas kui tuttavatel on see juba mitu nädalat sees olnud.


Marko, majaomanik

Paigaldaja paigaldamas uut VELUX katuseakent.