Igasugune muudatus, mis teeb sinu igapäevaelu mugavamaks, on kaalumist väärt, olenemata sellest, kas otsustad pööningu ümberkujundamise, renoveerimise või kogu katusealuse ümberehitamise kasuks.

Pööningu ümberkujundamine

Väikesed muudatused ei ole mitte ainult praktilised, vaid pakuvad ka silmailu ja kosutavad hinge. Ainuüksi mõne pisiasja muutmine võib panna sind tundma, kui oleksid uues kohas. Vaata oma pööningut teise nurga alt ja võid näha seinu, mis on pimedas. Kuidas oleks nende ülevärvimisega? Pole piisavalt päevavalgust? Lisa aknaid. See on palju lihtsam, kui sa arvad. On hulgaliselt viise, kuidas muuta oma pööning paremaks paigaks.

Pööningu renoveerimine

Võib-olla elad pööningul, kus pole juba kümme või kakskümmend aastat remonti tehtud. See on päevinäinud ja sa ei tunne end seal koduselt. Mis oleks, kui renoveeriks selle ära! Kui renoveerimine tundub hea mõte, siis vaata pilti laiemalt. Kontrolli, kas katuse soojustus on korralik, ning kui ei ole, siis lisa soojustuse vahetamine renoveerimisprojekti – see tasub end mõne aastaga ära. Sama kehtib ka kütteseadmete, akende ja põrandate kohta. Ning äkki on nüüd õige aeg ka otsustada, kas majale tuleks ehitada teine sissepääs.

Katusealuse ümberehitamine

Kas otsid taskukohast viisi, kuidas oma koju lisaruumi tekitada? Kui su majal on pööning, mida ei kasutata, alusta oma ümberehitusprojekti just sealt. Eelarve ja ruumi mõttes on katusealuse väljaehitamine kõige parem lahendus. See aitab sul kokku hoida ka energiakuludelt.

Kas teadsid?

Kas teadsid, et renoveerimiskulude katmiseks on mitmeid võimalusi?
Vaata viimaseid toetuse saamise võimalusi siit.

Eriline valgus tuleb sisse nii päeval kui ka öösel.

Luigi, majaomanik

Paigaldaja paigaldamas uut VELUX katuseakent.