VELUX katuseakna vahetus

VELUX katuseakende uute vastu vahetamine on lihtsam, kui sa arvad. Viimase 10–20 aasta jooksul on meie katuseakende disainis ja tehnoloogias toimunud märkimisväärne areng või koguni evolutsioon. Luba me juhendame sind su eesmärgi saavutamisel, milleks on vanade või katkiste katuseakende asendamine nägusa, energiatõhusa ja kauakestva lahendusega.

Millal ja miks peaksin oma katuseaknad välja vahetama?

Katuseaknad võivad tuua majale palju kasu. Näiteks suurendavad päevavalgust, tuulutavad ruumi ja loovad ilusa valgusküllase elutoa, kus kogu pere tahab aega veeta.

Ent oletame, et katuseaken on sul olnud juba mõnda aega. Sellisel juhul pead võib-olla kaaluma, kas see vajab väljavahetamist, olgu see siis sisustuse kaasaegsemaks muutmise eesmärgil või ainult energiatõhususe ja siseruumide mugavuse parandamiseks.

Oleme aja jooksul tulnud järeldusele, et 70% koduomanikest vahetab katuseaknad välja funktsionaalsetel või esteetilistel põhjustel.

Alusta oma katuseakna vahetust

Mida sul on vaja teada?


Parem soojustus ja energiatõhusus

Kui rääkida soojustusest, siis vana katuseaken (isegi kui see on heas seisukorras) ei ole võrreldav moodsa VELUXi katuseaknaga. Uute katuseakende soojapidavus võib vanadest olla kuni kolm korda parem ning see tähendab märkimisväärset energiasäästu.

* Vaata, kuidas soojapidavust arvutatakse.


See on lihtsam, kui sa arvad


Vana katuseakna saab uue VELUXi katuseakna vastu vahetada kõigest nelja tunniga.


Rohkem päevavalgust ja värsket õhku


Kaasaegsetel VELUX katuseakendel on suurem klaasipind, mis tähendab, et isegi kui vahetad oma vana katuseakna välja sama suurusega akna vastu, tuleb ruumi rohkem päevavalgust.

Loe lisa akende vahetamise kohta

Kõik kodu renoveerimise kohta

Keegi ei ole kunagi öelnud „ei” parema väljanägemisega ja uuendatud kodule. Aga millest alustada? Kui palju see maksab? Kellega tuleks koostööd teha? Ning mis on eelised? Kodu renoveerimisega seoses võib sul tekkida palju küsimusi. Ja meil on palju vastuseid!

Miks oma maja renoveerida?

Kas soovid viia oma eluaseme uuele tasemele? Võib-olla vajad rohkem ruumi või teeks teine vannituba kiired hommikud sujuvamaks. Võib-olla soovib sinu elukaaslane muuta selle kasutamata ruumi toaks, kus ta saab tegeleda oma hobiga, võib-olla on lastel vaja oma magamistuba. Kasutamata ruumi võimalused on vaat et lõputud!
Võimalik, et soovid hiljem oma maja maha müüa ja sooviksid selle väärtust suurendada. 

Uued aknad, soojuspump ja lisasoojustus on näited täiustustest, mis saavad vähendada energiakulusid ja tasuvad end aja jooksul ära. Kui soovid ühel päeval oma kodu müüa, siis energiatõhusamad majad on atraktiivsemad ka ostjatele, sest nad teavad, et energiaarved on madalamad.

Kuidas oleks, kui sa lihtsalt tahaksid tunda end paremini ruumis, kus sa elad? Keskmiselt veedame 90% oma elust siseruumides – seega peaks meie kodu olema võimalikult mugav ja silmale ilus vaadata.

Ka hästi läbimõeldud renoveerimine annab tulemuseks tõhusama funktsioneerimise. Sõna „tõhus” hõlmab energiasäästu, mis võib tuleneda paljude detailide, näiteks soojustuse, katuseakende õige arvu, katuseakende sobivate tarvikute jms summast.

Olgu sinu põhjused kodu renoveerimise alustamiseks mis tahes, meie oleme siin, et sind aidata!

Lisateave renoveerimistööde kohta

Mida sul on vaja teada?


Tervislikum kodu


Suurem mugavus, rohkem loomulikku valgust, parem ventilatsioon, juurdepääs värskele õhule – need kõik on olulised punktid, millega renoveerimise planeerimisel arvestada. Ning kui valid eesmärgiks siin nimetatud eelised, lood kindlasti endale ja oma perele tervislikuma elukoha.

 

Rohkem ruumi


Kui sul on vaja rohkem ruumi (kui pere kasvab või soovid lihtsalt rohkem tubasid), on katusealuse ümberehitamine parim lahendus. Sellega ei saa sa mitte ainult soovitud lisaruumi taskukohase hinna eest, vaid parandad ka oma maja sisekliimat. Saad näiteks ehitada sinna omale töönurga ja nautida rohket päevavalgust, kus on töö lausa lendab.

 


Kinnisvara väärtuse suurendamine

Renoveerimine ei teeni mitte ainult praeguseid eesmärke, vaid seda tuleks võtta ka kui rahalist investeeringut. Kodu remontimine suurendab kinnisvara väärtust. Mis tähendab, et sul on seda lihtsam müüa, kui otsustad mujale kolida.

 

Loe lisa renoveerimise kohta

Valgusküllase kodu ehitamine

Kujuta ette oma täiuslikku kodu, mis on ehitatud täpselt nii, nagu sa soovisid, alates seintest kuni uste, põrandate, valgustuse ja akendeni. Uue maja puhul saad ise otsustada iga aspekti üle. Saad lisada värske õhu ja loomuliku päevavalguse ning luua oma moodsas ruumis tervisliku sisekliima, mis võimaldab su perel end hästi tunda.

Päevavalgus muudab kõik teiseks

Uue kodu ehitamise kasuks otsustamine tähendab, et sul on võimalik saada täpselt seda, mida soovid.

Kujunda valgusküllane, kaasaegne ja ainulaadne ruum pragmaatiliste ja taskukohaste lahendustega. Katuseakendest tulev päevavalgus toob sinu koju avatuse tunde. See parandab ka kinnisvara väärtust ja suurendab heaolu tänu loomulikule valgusele ja värskele õhule.

Lisaboonusena ei nõua paigaldusprotsess keeruliste konstruktsioonide ega detailide lisamist. Oma kodu kujundamine päevavalgusega arvestades on otsus, mida sa ei kahetse kunagi.

Planeeri oma uus maja

Mida sul on vaja teada?


Väärtus ajas


Hoole ja armastusega sellise uue kodu projekteerimine või ostmine, mille juures on rõhku pandud tervisliku sisekeskkonna loomisele, tähendab investeeringut tulevikku. Kui otsustad niisuguse kodu ühel päeval maha müüa, on selle väärtus tõusnud ja saadud rahaline tulu on kõiki sinu jõupingutusi väärt. Katuseaknad annavad ruumidele lisamõõtme ja suurendavad seeläbi kinnisvara väärtust.


Vabadus muuta kodu oma vajadustele vastavaks

Oletame, et oled ostnud uue kodu jaoks maatüki, kuid ei ole veel ehitamist alustanud. Sellisel juhul on sul võimalus koostada projekt omaenda pilgu läbi. Saad teha otsuseid spetsifikatsioonide kohta, valida materjalid, mis meeldivad sulle kõige rohkem, kavandada ruumide paigutuse ja lisada katuseaknaid vastavalt oma soovile.


Jätkusuutlikkus ja energiatõhusus


Jätkusuutlik ehitamine meie endi ja planeedi kaitsmiseks on tähtsam kui kunagi varem. Rohkem loomulikku päevavalgust tähendab vähem kunstlikku valgust ja see saab oluliselt vähendada energiaarveid. Õige klaaspaketi paigaldamine hoiab ära tarbetu soojuskao ja vähendab maja kütmiseks või jahutamiseks kuluvat energiat.

Loe lisa uue kodu ehitamise kohta

Ruumid sinu kodus

Erinevad toad sinu projektis?